Зміцнення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я

Зміцнення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я
15 Жовтня 2019
Друкувати цю новину

Проєкт «Зміцнення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я»

Проєкт «Зміцнення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я» реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт спрямований на зміцнення систем надання реабілітаційних послуг в Таджикистані та Україні шляхом здійснення внеску в розробку політики та нормативно-правової бази, заснованих на практичному досвіді, перевіреному в місцевих лікарнях; підтримку професіоналізації фізичної терапії (ФТ); і підвищення обізнаності про значення реабілітаційних послуг для якості життя.

У кінцевому рахунку, проєкт зміцнить навички постачальників реабілітаційних послуг в двох країнах, залучить окремих осіб і медичних працівників до заходів щодо підвищення обізнаності та збільшить доступ до реабілітаційних послуг.

В рамках проєкту Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) працює над розробкою інформаційно-просвітницької кампанії «Право на реабілітацію».

Кампанія орієнтована на широкий загал населення, а також установи/заклади, що просувають медичні послуги та /або обслуговують людей, які потребують фізичної терапії; об’єднання пацієнтів, громадські організації людей з інвалідністю,

Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії, а також інформування про реформу національного сектору охорони здоров’я та реформування у сфері реабілітації.

На підтримку Кампанії заплановано випуск друкованих матеріалів, а також видання щомісячного електронного бюлетеня «Право на реабілітацію».

Інформаційно-просвітницький бюлетень «Право на реабілітацію».