Презентуємо квітневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію”

Презентуємо квітневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію”
30 Квітня 2021
Друкувати цю новину

До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за квітень.

Основна тема випуску  ̶  біль. Що науці відомо про біль? Яким буває біль? Як біль діагностується? Як може допомогти фізичний терапевт?

Цікавий факт:  «Величина або інтенсивність болю, який ви відчуваєте, не є показником важкості пошкодження або серйозності травми. Насправді, пошкодження може не бути взагалі».

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Біль – не лише фізичне відчуття. 67% людей з різних країн зауважили, що біль погіршує якість їхнього життя.*

Біль – це нормальна і природна частина життя. Це захисний механізм, покликаний допомогти нам вижити. Без нього ми не змогли б реагувати на загрозу чи травму. Болю зазвичай не можна запобігти – і це нормально. Ключ до управління болем – зупинити прогресування від звичайного гострого болю, який попереджає нас про пошкодження та допомагає захищати та загоювати пошкоджену тканину, до хронічного типу болю, який заважає робити нам те, що ми любимо.

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Завантажити бюлетень

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Архів номерів за посиланням.

 

#НАІУ  #УАФТ  #USAID  #UCPW    #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #Хронічний_біль  #Біль

*Глобальний індекс болю 2014: дослідження за підтримки компанії GSK, звіт, с. 9

  Категорія: