Презентуємо бюлетень “Право на реабілітацію”, листопад 2020

Презентуємо бюлетень “Право на реабілітацію”, листопад 2020
30 Листопада 2020
Друкувати цю новину

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за листопад.

<Фото 1 сторінки бюлетеню “Право на реабілітацію” за листопад 2020

У листопаді відзначається Всесвітній день боротьби із пневмонією. За даними ВООЗ, пневмонія є причиною близько 15% смертей дітлахів віком до п’яти років — щохвилини від запалення легень помирає два малюки у світі. Нагадуємо про серйозність цього захворювання.

Також у випуску тема менеджменту ризику падінь у людей літнього віку. В Україні, як і в багатьох інших розвинутих країнах, за останнє десятиріччя значно зросла кількість людей літнього віку. кількість самотніх старих людей, які потребують першочергової уваги суспільства. Наслідки падіння для таких людей несуть загрозу втрати здатності до самообслуговування та самостійного життя в громаді. А правильно організований догляд та ергономіка середовища, в якому знаходиться людина літнього віку, може попередити падіння та травмування.

Близько 1 мільярда людей у світі, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), потребують асистивних / допоміжних технологій. Дізнаєтесь про забезпечення кріслами колісними згідно рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

#НАІУ  #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізична_терапія   #Ерготерапія #Геріатрія  #Асистивні_технології #забезпечення_кріслами_колісними

  Категорія: