Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію». Крепітація колінного суглоба

Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію». Крепітація колінного суглоба
1 Лютого 2022
Друкувати цю новину

Ніколи не помічали, що ваші суглоби видають гучні клацання чи хрускіт? Суглоби хрумтять з безлічі причин, і далеко не всі їх небезпечні для здоров’я. Крепітація, або хрускіт в колінних суглобах – вкрай поширене явище, що зустрічається чи не в 99% випадків.

Дізнайтесь докладніше про причини та види крепітації, а також чи впливає крепітація на функціонування коліна і його міцність?

Пам’ятайте, здоров’я – це найцінніший дар у житті. Тож, бережіть здоров’я своє та своїх близьких!

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

Архів усіх випусків бюлетеню за посиланням.

#НАІУ #УАФТ #USAID #MWH #Лікарям #Пацієнтам #ФізичнаТерапія  #крепітація  #крепітація_колінного_суглоба

  Категорія: