Презентуємо травневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію»

Презентуємо травневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію»
31 Травня 2021
Друкувати цю новину

Шановні читачі! До Вашої уваги травневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію».

Цей випуск ми присвятили фізичній терапії у паліативній допомозі. Зокрема дізнаєтесь про три основні напрямки послуг фізичної терапії у паліативній допомозі.

Також дізнаєтесь про біль у шийному відділі хребта  ̶  це одна з найпоширеніших у світі причин звернень по допомогу до працівників охорони здоров’я. Науковці вважають, що близько 75% людей протягом свого життя, так чи інакше відчують біль у шиї. Все про найпоширеніші види болю у шиї та як може допомогти фізичний терапевт?

Розкажемо про Конгрес світової фізіотерапії, який кожні два роки проходить у різних частинах світу. Що це таке? І навіщо фізичному терапію приймати в ньому участь?

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Завантажити бюлетень

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Архів номерів за посиланням.

 

#НАІУ  #УАФТ  #USAID  #UCPW    #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #більушиї  #фізична_терапія_у_паліативній_допомозі

  Категорія: