Презентуємо травневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію»

31 Травня 2021
Друкувати цю новину

Шановні читачі! До Вашої уваги травневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію».

Цей випуск ми присвятили фізичній терапії у паліативній допомозі. Зокрема дізнаєтесь про три основні напрямки послуг фізичної терапії у паліативній допомозі.

Також дізнаєтесь про біль у шийному відділі хребта  ̶  це одна з найпоширеніших у світі причин звернень по допомогу до працівників охорони здоров’я. Науковці вважають, що близько 75% людей протягом свого життя, так чи інакше відчують біль у шиї. Все про найпоширеніші види болю у шиї та як може допомогти фізичний терапевт?

Розкажемо про Конгрес світової фізіотерапії, який кожні два роки проходить у різних частинах світу. Що це таке? І навіщо фізичному терапію приймати в ньому участь?

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Завантажити бюлетень

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Архів номерів за посиланням.

 

#НАІУ  #УАФТ  #USAID  #UCPW    #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #більушиї  #фізична_терапія_у_паліативній_допомозі

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар