Презентуємо січневий номер бюлетеню “Право на реабілітацію”

29 Січня 2021
Друкувати цю новину

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за січень.

У випуску все про фізіологічні та стратегічні аспекти фізичної терапії при роботі із пацієнтами з коронавірусною хворобою (СOVID – 19).

Фізична терапія при остеоартриті: причини виникнення,  перебіг та діагностика та як може допомогти фізичний терапевт.

Також у випуску ролі фізичного терапевта в профілактиці, зміцненні здоров’я та оздоровленні. Наводимо рекомендації ВООЗ щодо рухової активності та малорухливого способу життя.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

НАІУ  #УАФТ   #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #Фізичнатерапіяприостеоартриті  #COVID_19  #Остеоартрит

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар