Презентуємо січневий номер бюлетеню “Право на реабілітацію”

Презентуємо січневий номер бюлетеню “Право на реабілітацію”
29 Січня 2021
Друкувати цю новину

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за січень.

У випуску все про фізіологічні та стратегічні аспекти фізичної терапії при роботі із пацієнтами з коронавірусною хворобою (СOVID – 19).

Фізична терапія при остеоартриті: причини виникнення,  перебіг та діагностика та як може допомогти фізичний терапевт.

Також у випуску ролі фізичного терапевта в профілактиці, зміцненні здоров’я та оздоровленні. Наводимо рекомендації ВООЗ щодо рухової активності та малорухливого способу життя.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

НАІУ  #УАФТ   #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #Фізичнатерапіяприостеоартриті  #COVID_19  #Остеоартрит

  Категорія: