The National Assembly of People with Disabilities continue its work

We would like to express our heartfelt gratitude to all for your support and donations – international organizations and individuals.

 

Міжнародний проєкт: «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах»

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) реалізує проєкт «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який спрямований на посилення лідерства та участі організацій жінок / осіб з інвалідністю у процесах прийняття рішень стосовно гендерно-орієнтованого гуманітарного реагування, захисту прав жінок з інвалідністю. Мету буде досягнуто за рахунок посилення потенціалу та можливостей жінок з інвалідністю-лідерок, організацій осіб / жінок з інвалідністю у наданні гендерно-чутливої гуманітарної допомоги та надання швидкої гуманітарної допомоги жінкам з інвалідністю. Зона впливу проєкту: гуманітарне та кризове реагування.

Термін дій проєкту: червень 2023 – листопад 2023

Проєкт реалізується у регіонах: Вінницька, Житомирська, Одеська, Закарпатська, Київська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Чернівецька області та м. Київ

Під час реалізації проєкту НАІУ співпрацює з 10 партнерськими громадськими організаціями жінок/осіб з інвалідністю, які спільно з головною організацією, впроваджують заходи проєкту, зокрема це: громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд», Всеукраїнська громадська організація жінок онкоосіб з інвалідністю «Разом проти раку», Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я», громадська організація «Інститут соціально-культурного розвитку молоді з інвалідністю та захисту їх прав «Крок у майбутнє» м. Одеса, Благодійний фонд «Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя» м. Ужгород, громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», громадська організація «Полтавське міське об’єднання осіб з інвалідністю «Віра», громадська організація «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра» м. Дніпро, громадська організація «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» та громадська організація «Ініціативи Слобожанщини».

Проєкт впроваджується за підтримки Структури Організації Об’єднаних Націй Жінки (ООН Жінки) за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (Women’s Peace & Humanitarian Fund -WPHF).

В рамках проєкту планується:

Керівник проєкту: Назаренко Вікторія

Про WPHF

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

КОНТАКТИ:

Київ, вул. Рейтарська 8/5А, к. 110
(044) 279-61-82
office-naiu@ukr.net 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial