Презентуємо черговий випуск бюлетеня «Право на реабілітацію»

Презентуємо черговий випуск бюлетеня «Право на реабілітацію»
30 Червня 2020
Друкувати цю новину

Шановні читачі! В черговому випуску «Право на реабілітацію» (червень, 2020) ми спробуємо розібратися, як будувати партнерські стосунки з такою особливою категорією пацієнтів, як діти, а власне з їх батьками.  Чи можуть батьки стати повноцінними партнерами у процесі реабілітації? Спробуємо розібратися, чому партнерській стосунок є важливим і яким чином він впливає на результат терапії? Що ж допомагає будувати добрий партнерській стосунок і залучати батьків до реабілітаційного процесу? Безумовно, немає універсального рецепту взаємодії з пацієнтом (або батьками дитини).  Але виконання простих рекомендацій може стати великим кроком на шляху до співпраці і досягнення терапевтичних цілей. Наведені рекомендації в першу чергу стосуються ефективного спілкування і комунікації.

Також читайте про Альтернативні та підтримуючі способи комунікації (ААС).

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

 

#НАІУ  #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізична_терапія

  Категорія: