Презентуємо черговий бюлетень «Право на реабілітацію» за липень

Презентуємо черговий бюлетень «Право на реабілітацію» за липень
2 Серпня 2021
Друкувати цю новину

Головна тема номеру – порушення ходи.  Порушення ходи є однією з найпоширеніших причин падінь у людей похилого віку, що становить приблизно 17% падінь. Ця стаття допоможе вам краще зрозуміти, як класифікуються порушення ходи, і як заняття з фізичним терапевтом може допомогти вам відновити ходу. Фізичні терапевти – це експерти з виявлення першопричин порушень ходи та розробки втручань, які відновлюють ходу.

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

#НАІУ #УАФТ #USAID #MWH #Лікарям #Пацієнтам #Фізичнатерапія #Ерготерапія #порушення_ходи  #фізична_терапія_при_порушенні_ходи

  Категорія: