Презентуємо сьомий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню “Право на реабілітацію”

Презентуємо сьомий випуск Інформаційно-просвітницького бюлетеню “Право на реабілітацію”
28 Квітня 2020
Друкувати цю новину

Виникнення та поширення коронавірусу 2 (SARS-CoV-2) та захворювання, зумовленого ним (COVID-19) в Китаї наприкінці 2019 року спричинило глобальну пандемію та на цей час є основним питанням до якого прикута увага сфери охорони здоров’я.

Пандемія коронавірусної інфекції ставить нові виклики усім громадським сферам життя суспільства та індивідуально для кожної людини. Сфера реабілітації також повинна працювати у нових умовах, з одного боку враховуючи обмеження впроваджених заходів безпеки, а з іншого – потреби людей, яким необхідна фізична терапія та реабілітаційна допомога.

В цьому номері ми розкажемо яку роль грає реабілітація у світлі поширення коронавірусної інфекції, розкриємо критерії залучення пацієнтів із COVID-19 до фізичної терапії, розкажемо про втручання фізичної терапії для пацієнтів із важким та критичним перебігом COVID-19, а також ознайомимо з сучасними підходами до реалізації легеневої реабілітації для пацієнтів із захворюваннями органів дихання.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

#НАІУ   # COVID_19 #коронавірус  #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізична_теарпія  #ВОФТ #Вільний_рух

  Категорія: