Презентуємо черговий бюлетень «Право на реабілітацію» за серпень

Презентуємо черговий бюлетень «Право на реабілітацію» за серпень
31 Серпня 2021
Друкувати цю новину

Тема номеру – фізична терапія при цукровому діабеті. Діабет — одне з перших відомих людству захворювань. На сьогодні в Україні зареєстровано 1 млн. 134 тис. людей, хворих на діабет, з них 181 тис. пацієнтів змушені постійно приймати інсулін. Діабет може виникнути у будь-кого в будь-якому віці. Що таке діабет? Прояви та симтоми. Як діагностується та як може допомогти фізичний терапевт читайте у нашому бюлетені.

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

#НАІУ #УАФТ #USAID #MWH #Лікарям #Пацієнтам #Фізичнатерапія #Ерготерапія #цукровий_діабет  #фізична_терапія_при_цукровому_діабеті

  Категорія: