Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію” за березень

Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію” за березень
31 Березня 2021
Друкувати цю новину

До Вашої уваги березневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію».

Цей випуск ми присвятили фізичній терапії після перелому стегневої кістки. Перелом стегнової кістки є основним ушкодженням структур опорно-рухового апарату серед осіб віком старше 65 років, який займає перше місце серед причин порушення життєдіяльності людей похилого віку.

Також дізнаєтесь чи засоби реалізовують мету? Ми розглянемо з вами тему методів пасивної реабілітації дітей з церебральним паралічем, які набули дуже великої популярності у нашій країні й не тільки. Одним з таких методів є реабілітація за допомогою комплексу Lokomat.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Завантажити бюлетень

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Архів номерів за посиланням.

#НАІУ  #УАФТ  #USAID  #UCPW    #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #перелом_стегневої_кістки  #Lokomat

  Категорія: