Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за листопад

Презентуємо черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за листопад
1 Грудня 2021
Друкувати цю новину

Тема номеру – ампутація кінцівок: фізична терапія на різних етапах реабілітації та протезування.

Щорічно у всьому світі реєструється мільйон ампутацій кінцівок. Станом на 2017 рік 57,7 мільйона людей у світі мали травматичну ампутацію. За даними Amputee Сoalition, щодня понад 500 осіб у США зазнають ампутації, понад 2 млн осіб живуть без однієї верхньої або нижньої кінцівки.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, понад 70 % загальної кількості щорічних ампутацій є наслідком цукрового діабету. Крім того, у зв’язку з бойовими діями на Сході України, значно зросла кількість травматичних ампутацій, з яких 74,8 % є наслідком мінновибухових поранень.

Пам’ятайте, здоров’я – це найцінніший дар у житті. Тож, бережіть здоров’я своє та своїх близьких!

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

 

Завантажити бюлетень за посиланням.

Архів усіх випусків бюлетеню за посиланням.

 

#НАІУ #УАФТ #USAID #MWH #Лікарям #Пацієнтам #ФізичнаТерапія #ампутація_кінцівок

  Категорія: