Презентуємо жовтневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію»

Презентуємо жовтневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію»
29 Жовтня 2021
Друкувати цю новину

Головна тема жовтневого номеру – фізична терапія при синдромі  Гійєна-Барре. Це аутоімунне захворювання, яке уражає нерви та їхню функцію в організмі. Це захворювання не є спадковим і ним не можна заразитися. Точна причина виникнення цього захворювання не відома. Однак дослідження показали, що приблизно дві третини випадків синдрому Гійєна-Барре трапляються після бактеріальних або вірусних інфекцій або після щеплень.

Фізичні терапевти розробляють індивідуальні програми реабілітації, щоб допомогти людям із синдром Гійєна-Барре відновити рух і повернутися до улюбленої повсякденної діяльності.

І сьогодні міжнародна спільнота відзначає   ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ІНСУЛЬТОМ (29 жовтня). Інсульт посідає друге місце в переліку головних причин інвалідності та смерті у світі та в Україні. Щороку в Україні стається до 150 тисяч інсультів. Дізнаєтесь про причини та види цієї хвороби, які прояви та як його розпізнати?

Пам’ятайте, здоров’я – це найцінніший дар у житті. Тож, бережіть здоров’я своє та своїх близьких!

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу: naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

 

Завантажити бюлетень за посиланням.

Архів усіх випусків бюлетеню за посиланням.

#НАІУ #УАФТ #USAID #MWH #Лікарям #Пацієнтам #ФізичнаТерапія #СіндромГійєнаБарре

  Категорія: