Презентуємо бюлетень “Право на реабілітацію”, липень 2020

Презентуємо бюлетень “Право на реабілітацію”, липень 2020
30 Липня 2020
Друкувати цю новину

Шановні читачі! В черговому випуску «Право на реабілітацію» (липень, 2020) ми підняли тему реабілітації осіб, які перенесли черепно-мозкову травму (ЧМТ).

ЧМТ є однією з найбільш актуальних проблем сучасної медицини. Травматичні пошкодження черепа та головного мозку складають 30–40% усіх травм і займають перше місце за показниками летальності та інвалідизації серед осіб працездатного віку.

Залежно від тяжкості травми, рівня свідомості, наявних порушень комплекс втручань може бути різним. Ми розглянемо втручання, які здійснює фізичний терапевт на різних етапах відновлення особи після перенесеної ЧМТ. Ви дізнаєтесь про інструмент оцінки, який використовує реабілітаційна команда – Шкалу когнітивного функціонування (Rancho Levels of Cognitive Functioning). А також знайдете путівник для родин – поради членам родини, друзям, зокрема що вони можуть зробити на кожному з рівнів відновлення.

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням.

#НАІУ  #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізична_терапія  #ЧМТ

  Категорія: