Презентуємо лютневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію”

25 Лютого 2021
Друкувати цю новину

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за лютий.

У випуску – все про фізичну терапію при Хворобі Паркінсона. Хвороба Паркінсона є другим за поширеністю дегенеративним розладом мозку, що вражає дорослих. Що це за захворювання, основні ознаки та симптоми, чи можна запобігти цьому стану та як фізичний терапевт може допомогти?

Також у номері що треба робити, щоб знизити дію основних факторів ризику серед населення, що призводять до передчасної смерті? Висновки з дослідження Глобального тягаря захворювань згідно з яким рак є другою найпоширенішою причиною смерті після серцево-судинних захворювань у світі. В Україні новоутворення входять до основних 5 причин смерті українців і є другими найбільшими вбивцями українців.

Дізнаєтесь про діяльність Всеукраїнської громадської організації онкоосіб з інвалідністю «Разом проти РАКу». Організація створена колишніми пацієнтками онкологічних клінік. Жінки переконані, що ніхто так добре, як вони самі, не уявляють труднощів, із якими доводиться зустрічатися, і ніхто, крім них самих, не вкладатиме стільки ентузіазму в їх подолання.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

#НАІУ  #УАФТ   #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #Хвороба_Паркінсона

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар