Презентуємо лютневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію”

Презентуємо лютневий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію”
25 Лютого 2021
Друкувати цю новину

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за лютий.

У випуску – все про фізичну терапію при Хворобі Паркінсона. Хвороба Паркінсона є другим за поширеністю дегенеративним розладом мозку, що вражає дорослих. Що це за захворювання, основні ознаки та симптоми, чи можна запобігти цьому стану та як фізичний терапевт може допомогти?

Також у номері що треба робити, щоб знизити дію основних факторів ризику серед населення, що призводять до передчасної смерті? Висновки з дослідження Глобального тягаря захворювань згідно з яким рак є другою найпоширенішою причиною смерті після серцево-судинних захворювань у світі. В Україні новоутворення входять до основних 5 причин смерті українців і є другими найбільшими вбивцями українців.

Дізнаєтесь про діяльність Всеукраїнської громадської організації онкоосіб з інвалідністю «Разом проти РАКу». Організація створена колишніми пацієнтками онкологічних клінік. Жінки переконані, що ніхто так добре, як вони самі, не уявляють труднощів, із якими доводиться зустрічатися, і ніхто, крім них самих, не вкладатиме стільки ентузіазму в їх подолання.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

#НАІУ  #УАФТ   #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #Хвороба_Паркінсона

  Категорія: