Питання доступності
до якісних гінекологічних послуг стосується
КОЖНОЇ ЖІНКИ!

Жінки хворіють і, на жаль, помирають через різні гінекологічні захворювання,
тому що вчасно не проходять обстеження і не лікуються.

За сумною статистикою, щорічно у світі діагностується більш ніж 500 тис. нових випадків раку шийки матки та 280 тис. жінок помирають від цього захворювання. Кожні 30 хвилин лікарі виявляють новий випадок раку молочної залози, кожну годину від нього помирає одна жінка. Щорічно ця онкологічна патологія забирає життя майже 7,5 тис. українських жінок. 

Є жінки, для яких якісні гінекологічні послуги є практично недоступними. Найчастіше це особи, яких відносять до вразливих груп: жінки та дівчата з інвалідністю, функціональними порушеннями, які, зокрема, користуються  кріслом колісним, ромські жінки, секс-працівниці, наркозалежні, жінки, які живуть з ВІЛ, літні жінки, які проживають у сільській місцевості, закладах соціального захисту населення та інше.

Питання доступності якісних гінекологічних послуг постають перед жінками, для яких отримання таких послуг пов’язане з певними бар’єрами:

 Питання доступності до якісних гінекологічних послуг стосується

КОЖНОЇ ЖІНКИ!

Національна Асамблея людей з інвалідністю України  за підтримки Українського Жіночого Фонду ініціювала проведення адвокаційної кампанії, яка спрямована на покращення умов та послуг в медичних закладах для жінок, протидію дискримінації, зокрема розв’язання проблем, пов’язаних з доступністю гінекологічних послуг.

                              Ми це робимо тому, що усі жінки, зокрема з інвалідністю, мають право та заслуговують                                на доступні гінекологічні послуги, повагу й дотримання їхньої гідності в цьому питанні. 

Ми переконані:

Ми прагнемо:

Рекомендації щодо облаштування гінекологічних кабінетів
в медичних закладах

Для забезпечення доступності гінекологічних послуг для усіх жінок, потрібно враховувати:

Дізнайтесь більше про універсальний дизайн
в медичних закладах

Голоси жінок

Об’єднання жінок у відстоюванні своїх прав

Нам потрібна ваша підтримка, щоб діяти спільно:

Просування справедливості побудоване на змінах!

Наші контакти:

Секретаріат НАІУ:
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Рейтарська , 8/5А, к. 110
Телефон: (044) 279-61-82, 279-61-74
E-maіl: office-naiu@ukr.net

У регіонах:

Ця ініціатива стала можливою завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом (УЖФ). Відповідальність за зміст інформації несе Національна Асамблея людей з інвалідністю України. Інформація, що представлена на сторінці, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial