Презентуємо черговий випуск бюлетеня «Право на реабілітацію» за червень

30 Червня 2021
Друкувати цю новину

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, крісло колісне потрібне понад 75-ти мільйонам людей у світі, і лише 5—15 % людей мають доступ до нього. Згідно з статистичними даними, доступ до правильно підібраного крісла колісного мають менше 5 % осіб у світі, які його потребують.

Раніше ми вже знайомили вас з публікаціями, які мають сприяти покращенню / налагодженню процесу забезпечення кріслами колісними у країнах з обмеженими ресурсами. В усіх цих публікаціях взято за основу восьми крокову модель із забезпечення кріслами колісними з ручним керуванням.

В цьому номері ми познайомимося ближче з цією моделлю. Надання послуг із забезпечення кріслами колісними на основі восьми крокової моделі дозволяє забезпечити користувача правильно підібраним кріслом колісним, яке б відповідало його / її індивідуальним потребам, функціональним можливостям та умовам навколишнього середовища.

Правильно підібране, добре спроектоване, налаштоване крісло колісне стає першим кроком на шляху до включення та активної участі особи в суспільному житті.

Також у випуску: – Як окремим категоріям населення отримати ТЗР? Нагадуємо, що з 1 червня 2021 набрав чинності оновлений Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321 (в редакції постанови КМУ від 14.04.2021 № 362).

– Корисна інформація для людей з травмами спиного мозку –  вебінар щодо доступності ТЗР медичного призначення для людей з травмами спинного мозку, дізнаєтесь про покроковий алгоритм безкоштовного отримання ТЗР медичного призначення та переліком документів для їх отримання.

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує Momentum Wheels for Humanity за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії і Республіканського медичного коледжу Таджикистану, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Завантажити бюлетень

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Архів номерів за посиланням.

#НАІУ  #УАФТ  #USAID  #MWH    #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #ТЗР

#технічні_засоби_реабілітації   #крісла_колісні   #безкоштовно_отримати_ТЗР

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар