The National Assembly of People with Disabilities continue its work

We would like to express our heartfelt gratitude to all for your support and donations – international organizations and individuals.

 

Міжнародний проєкт «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я»

Триває реалізація проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я (SRSHS)», який виконується під керівництвом Momentum Wheels for Humanity (Momentum) та за підтримки Української асоціації фізичних терапевтів (УАПТ), Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ), Групи активної реабілітації (ГАР), Українського науково-дослідного інституту протезування , ортопедичної техніки та професійної реабілітації (URIPR), і Human Study в Україні, а також Всесвітньої фізіотерапії (World Physio) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (RMC) у Таджикистані, який спрямований на зміцнення системи надання реабілітаційних послуг.

Строк реалізації: 01.12.2022 р. – 31.08.2024 р.

Пілотні регіони: Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Львівська, Харківська, Чернівецька області та м. Київ.

Мета проєкту: Посилення спроможності громадських організацій людей з інвалідністю реагувати для задоволення гуманітарних потреб людей з інвалідністю та інших уразливих груп, а також розширення доступу до послуг з ведення справ, правової допомоги, гуманітарної підтримки та інформації.

Ключові активності проєкту:

В регіонах проєкту працюють представники/представниці, діяльність яких зосереджено на наданні послуг відповідно до індивідуальних потреб особи яка звернулась.

Ключові питання: консультаційні/інформаційні послуги, пошук тимчасового житла, допомога у працевлаштуванні чи підтримці на робочому місці, отримання окремих видів гуманітарної допомоги та інше.

Діяльність кейс-менеджерів передбачає співпрацю з іншими професіоналами, взаємодію з різними організаціями та фахівцями, залученими до надання послуг у межах конкретного звернення.

Контактні телефони в регіонах проєкту:

Офіс НАІУ – (044) 279-61-74
м. Київ – (095) 909-10-35

Області:
Київська – (095) 905-07-37
Вінницька – (095) 909-91-05
Дніпропетровська – (095) 909-50-11
Житомирська – (095) 905-08-55
Львівська – (095) 905-09-77
Харківська – (095) 909-50-65
Чернівецька – (095) 905-08-58

У разі необхідності можна зателефонувати представницям/ представникам проєкту з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю та обговорити питання, які цікавлять. У разі необхідності  можна домовитись про особисту зустріч.

Проведення семінарів для посилення спроможності громадських організацій реагувати на гуманітарні потреби людей з інвалідністю.

Заплановано проведення 3-х семінарів для посилення спроможності громадських організацій реагувати на гуманітарні потреби людей з інвалідністю. У кожному семінарі візьмуть участь двадцять представників з десяти громадських організацій людей з інвалідністю.

Забезпечення гігієнічними засобами, харчовими талонами/продовольчою допомогою та тимчасовим житлом постраждалих від конфлікту людей з інвалідністю, людей похилого віку та інших уразливих верств населення.

Найбільш вразливі категорії населення, які звернулись до представників проєкту в регіонах отримують Сертифікати/ ваучери на придбання продуктів харчування та засобів гігієни (кількість Сертифікатів обмежена і відповідає фінансуванню активності в рамках проєкту).

Надання адресної правової допомоги людям з інвалідністю та іншим уразливим групам (консультують юристи).

В рамках проєкту працює телефонна «гаряча лінія», яка надає інформаційні послуги з правової допомоги – телефон 0509050795 «Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 год.

Проведення zoom-зустрічей для підвищення обізнаності з проблематики інвалідності в умовах конфлікту.

Двічі на місяць проводяться онлайн заходи на яких учасники та учасниці заходів підвищують свою обізнаність з питань інвалідності; із залученням провідних експертів та фахівців НАІУ розглядаються зміни у законодавстві України, які стосуються актуальних питань життєдіяльності, соціального захисту та адвокації прав людей з інвалідністю, проєкти нормативно правових актів, які пов’язані із діяльність громадських організацій осіб з інвалідністю; обговорюються актуальні питання та ситуація в регіонах для вивчення потреб та швидкого реагування на гуманітарну кризу.

Реалізація інформаційної кампанії щодо відповідного законодавства та послуг, доступних для людей з інвалідністю та інших уразливих верств населення.

На офіційних сайтах НАІУ та сторінці у НАІУ Facebook розміщується інформаційні повідомлення, публікації, роз’яснення, консультування із соціально-правових питань (https://naiu.org.ua/https://dopomoha-info.org.uahttps://www.facebook.com/vgonaiu).

Досягнення Проєкту станом на 31.12. 2023 року:

***************

Ця ініціатива стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку згідно з угодою про співпрацю з Partnerships Plus під номером 7200AA18CA00032, яка фінансується з 28 вересня 2018 року, та реалізується Інститутом досліджень і навчання JSI у відповідності до угоди під номером PP-EI-001 з Momentum Wheels for Humanity.  Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду Сполучених Штатів.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial