Вітання всім учасникам марафону Пробіг друзів 2017 смт. Богородчани! Стало традицією в цей день державного свята День ЗЛУКИ проводити спортивне свято не тільки для жителів району, а й на рівні України і надзвичайно тішить те, що цього разу беруть участь люди з інвалідністю, які попри всі негаразди долі знайшли можливість, а саме головне силу духу приєднатися до всіх нас!!
Тим самим додавши всім нам розуміння цінності здоров’я в наш час!
Наша основна мета це популяризація активного способу життя серед людей з інвалідністю через залучення до занять спортом як засобу фізичної реабілітації та оздоровлення, а також соціальної адаптації та інтеграції в суспільне життя.
У змаганнях брали участь призери та члени паралімпійської збірної України, чемпіонатів України та світу а також учасники «Ігри Героїв»
Наша організація є партнером влади, адже інвалідність поза політикою і сприяє здійсненню державної політики по відношенню до людей з інвалідністю, яка має за мету здійснення ефективних заходів по забезпеченню осіб з інвалідністю рівних з іншими громадянами можливостей участі у всіх сферах життя суспільства та інтеграції їх у суспільство.
У 2016 році наша організація провела заходи/проєкти а саме:
Також просимо підтримати петицію Створити службу соціального інва-таксі в Івано-Франківській області
Маємо заплановані заходи на рік:
Від імені Громадської організації «СЛІД» хочу подякувати ВСІМ за надану можливість провести змагання для членів організації, адже спорт – це дійсно сила, здоров’я, міцність духу і краса. Ми ж іще раз адресуємо вдячні слова за надану можливість її організаторам: добре, що поруч із нами живуть люди, які, попри свою зайнятість, мають бажання, знаходять час і можливості, аби втілити у життя ось такі потрібні і корисні задуми, яким і є цей марафонський пробіг, в якому взяли участь і люди з інвалідністю!!!
Микола Макар
Версії