Мінсоцполітики розщедрилось на найдешевші китайські автомобілі для осіб з інвалідністю

2 Серпня 2013 Друкувати цю новину

Мінсоцполітики розщедрилось на найдешевші китайські автомобілі для осіб з інвалідністю30 липня близько 10.00 вінницький Прозорий офіс "Вишенька" відвідали віце-прем'єр Сергій Арбузов та Міністр соціальної політики Наталія Королевська. 35 автомобілів "Джилі" китайського виробництва вручили людини з інвалідністюм-учасникам бойових дій Другої Світової війни.

Купив їх Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю України по 60 тис грн у базовій комплектації. Ці автомобілі вважають найдешевшими в Україні. Модель українського автомобіля "ЗАЗ-Сенс" коштує 62 тис грн. У черзі за автомобілі на Вінниччині перебувають 5,5 тис людей, в Україні — 80 тис.

З людини з інвалідністюми провели інструктаж. Сказали, що на стільцях у холі мають залишитись тільки інваліди. Родичі повинні чекати збоку. Усім бажаючим роздавали по півлітровій пляшці питної води. Напередодні просили ветеранів одягнути всі нагороди.

Відразу після короткої промови губернатор Іван Мовчан оголосив, що 98-річний Іван Домбровський пройшов до Берліна. Арбузов з Королевською підійшли до нього привітатись. Потім піднялись на 2-й поверх Прозорого офісу.

В цей час заступник губернатора Максим Боровський вручав 35 вінницьким людини з інвалідністюм ключі від китайських автомобілів "Джилі". Водій 84-річного Василя Копійки з Козятина Олександр Миколайович зауважив, що "Джилі" — незручна машина.

"Тверді і дуже низькі сидіння, особливо задні. Туди треба підстелити якийсь поролон. В кожній машині є важелі для ручного управління. А у Василя Івановича все гаразд з ногами, треба знімати. Така машина коштує 58 тисяч гривень, то що з неї хотіти. Кажуть, що видавати машини дорожче 60 тисяч не мають права по закону. Зараз їдемо за номерами та документами, які нам не додали", - сказав він.

Тетяна ЩЕРБАТЮК

Gazeta.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.