У Вінниці для дітей з аутизмом та синдромом Дауна відкрили театральну студію

20 дітей з аутизмом та синдром Дауна відвідують заняття з театрального мистецтва в інклюзивному центрі «Вінсмарт». Про це Суспільному розповіла керівниця студії Марина Ревенко.

Детальніше

В Одесі пройдуть загальноміські заходи до Міжнародного дня глухих

23 вересня 2019 року в усьому світі вдруге відзначатимуть День жестових мов, а в останню неділю вересня - Міжнародний день глухих.

Детальніше

Дітям з інвалідністю варто бути разом з рештою дітей і поза школою – Олеся Яскевич

«Всеосвіта» поспілкувалась з Олесею Яскевич, головою громадської організації «Бачити серцем», засновницею десятка потужних проєктів для дітей і молодих людей з особливими освітніми потребами.

Детальніше

У Києві із 23 до 29 вересня низкою заходів відзначать Міжнародний тиждень глухих

Із 23 до 29 вересня Українське товариство глухих проводить цикл заходів із відзначення Міжнародного тижня глухих «Права з жестовою мовою для всіх».

Детальніше

У вінницькій “Гармонії” провели майстер-клас із виготовлення світловідбивачів

У реабілітаційному центрі “Гармонія” 16 вересня виготовляли світловідбивачі. Їх ще називають флікери. Учасники майстер-класу — родини, в яких виховуються діти з інвалідністю.  Захід організувала ГО “Культурний Всесвіт”.

Детальніше

Українські паралімпійці яскраво завершили індивідуальні змагання з настільного тенісу на чемпіонаті Європи

Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу 18 вересня на чемпіонаті Європи, що з 16 вересня проходить у м. Хельсингборг, Швеція, розпочала медальний відлік України і, водночас, яскраво завершила індивідуальні

Детальніше

Створено всі умови для того, щоб усунути бар’єри у закладах освіти, — Парцхаладзе

«За останніх два роки вже помітний прогрес у створенні безбар’єрного простору та комфортних умов для інклюзивного навчання і розвитку дітей у звичайних навчальних закладах. Створено всі умови для того, щоб усунути бар’єри

Детальніше

В Одесі встановлюють нові дитячі майданчики з інклюзивними елементами

На Соборній площі в Одесі з'явиться безбар'єрний майданчик, адаптований для дітей з інвалідністю. Новий дитячий майданчик буде встановлено в рамках міської програми «Рівність».

Детальніше