Офіційний цифровий технологічний партнер Національного паралімпійського комітету та національної паралімпійської збірної команди України компанія lifecell підготувала справжні “винагороди” для кожного, хто буде підписаний на паблік “Паралімпіада” в месенджері BIP.
Починаючи з 09.03.2018 р. по 18.03.2018 р. всі абоненти ТОВ «лайфселл», які «підписалися» на паблік «Паралімпіада» у розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP, отримають по 3 ГБ Інтернету за кожну золоту медаль, 2 ГБ Інтернету за кожну срібну медаль та по 1 ГБ Інтернету за кожну бронзову медаль, що буде здобуто паралімпійською збірною командою України на зимових Паралімпійських іграх – 2018 в Південній Кореї.
Обсяг акційного інтернет трафіка сумується за кожен день та нараховується автоматично на наступний робочий день.
Приєднуйтесь та перемагайте разом з паралімпійцями України!
Прес-служба НКСІУ