До уваги ГО! Проект Концепції створення та розвитку системи надання послуги раннього втручання в Україні

7 Серпня 2019 Друкувати цю новину

До Секретаріату Національної Асамблеї людей з інвалідністю України від Міністертсва соціальної політики  на погодження надійшов проект розпорядження Кабінету Міністрів України „Про схвалення Концепції створення та розвитку системи надання послуги раннього втручання в Україні”.

Звертаємо увагу, що дана Концепція визначає основні напрями державної політики щодо розвитку послуги раннього втручання для запобігання інвалідизації дітей раннього віку, підвищення рівня життя сімей, що виховують дітей з інвалідністю, сприяння деінституціалізації догляду та виховання дітей з інвалідністю, підготовці їх до інклюзивного навчання і як результат - створення умов для соціалізації людей з обмеженнями життєдіяльності.

Метою Концепції є запровадження та розбудова системи надання послуги раннього втручання, що передбачає надання сімейноорієнтованої послуги, у якій поєднано медичну, психологічну, соціальну та педагогічну складові, мультидисциплінарною командою фахівців дітям раннього віку (від народження до 3 років включно) з обмеженнями життєдіяльності або ризиком виникнення таких обмежень та їхнім сім’ям і спрямовується на раннє виявлення та / або профілактику порушень розвитку дітей, підтримку їхніх батьків чи інших законних представників.

Шановні колеги, просимо розглянути запропонований Мінсоцполітики проект розпорядження та подати свої пропозиції  до 15 години  9 серпня на електрону пошту Секретаріату НАІУ office-naiu@ukr.net. 
Завантажити документ за посиланням.
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.