Сьогодні, в останній день липня, вже із самого ранку феноменальний результат: 2 золотих, 1 срібна та 2 бронзові нагороди. Таким чином, на ранок 31 липня наша команда зібрала 30 медалей, серед яких 5 золотих, 11 срібних та 14 бронзових нагород.
Бронзові нагороди були першою радісною звісткою: наші легкоатлети Філімошкіна Римма та Бережний Олександр дружно, удвох «ударили молотом» і вибороли дві бронзові нагороди.
Згодом, нарешті прострелило і срібло в кульовій стрільбі: його виборола Яценко Світлана у вправі 10 м гвинтівка (40 пострілів) Її колега по цеху Світлана Сандугей стала сьомою у цій же вправі.
Найбільше емоцій вирувало, здавалось би, у недівочому виді спорту – карате, але саме тут наші дівчата Янчук Карина та Мажара Інна показали справжній клас, виборовши 2 золоті нагороди. Красиво, сильно, впевнено, зовсім не по-жіночому і,водночас, так жіночно! До речі, Інна (укінці її останнього поєдинку з росіянкою звучало УкраІнна), мала дебютувати в Тайпеї, вона була присутня на змаганнях, але не допущена до них, адже тоді їй було лише 16. Проте в своїх 16 вже тоді вона була чемпіонкою світу. Зараз їй – 20, і вона – чемпіонка Дефлімпійських ігор.
Сьогоднішній день буде нелегким – у нас фінали з легкої атлетики та плавання, надзвичайно важливий футбольний матч з Туреччиною, турніри з пляжного волейболу… Віримо в наших спортсменів, вболіваємо та сподіваємось на їхні перемоги!
Прес-служба НКСІУ