На Волині відкрили ще один Центр медико-соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю

25 Липня 2013 Друкувати цю новину

На Волині відкрили ще один Центр медико-соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністюВ Любомлі при дитячому відділенні Територіального медичного об'єднання Любомльського та Шацького районів відкрито Центр медико-соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, - інформує прес-служба ОДА.

Оглянути приміщення закладу та привітати місцевих жителів приїхав голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

Під час виступу, він зазначив, що працівники Центру матимуть справу з дітьми, які потребують більшої уваги, ніж інші: «Це – особливі діти у контексті їх навчання та фізичного розвитку, але в усьому іншому - вони такі ж, як і решта. Це – головний постулат і головне завдання для створення цього та інших центрів. Цим дітям необхідно максимально допомогти, щоб вони себе добре почували, щоб ровесники любили їх та розуміли їх потреби».

Відкриття Центру медико-соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю в Любомлі - не перша спроба організувати осередок турботи про дітей з особливими потребами. Подібні заклади вже діють в декількох містах та районах. До кінця поточного року такі центри відкриють в Ратному та Володимир-Волинському районі.

Під прицілом

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.