Безкоштовна книга-комікс ДРУЗІ 2.0 про стосунки звичайних дітей та дітей з фізичними чи психологічними порушеннями

13 Вересня 2019 Друкувати цю новину

Безкоштовна книга-комікс ДРУЗІ 2.0 про стосунки звичайних дітей та дітей з фізичними чи психологічними порушеннями

Книга-комікс “Друзі 2.0” – це соціальний проєкт, створений за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми “Інклюзивне мистецтво”. Проєкт цілковито присвячений проблематиці інклюзії в Україні та має за мету надати приклад толерантного ставлення суспільства до людей з інвалідністю, вродженою чи набутою, сформувати у молоді та дітей нове, позитивно усвідомлене ставлення до людей з інвалідністю.

[Інклюзія – процес, спрямований забезпечити людей з інвалідністю можливостями приймати участь у будь-яких проявах суспільного життя – вільно вчитися у загальноосвітніх школах та інститутах, працювати за бажаною професією, легко пересуватися країною, відвідувати гуртки та секції тощо]

За думкою співавтора проєкту "Друзі 2.0”, Алли Жорової [@Alla Zhorova], на сьогоднішній день українське суспільство лише починає усвідомлювати потребу інклюзивних тем у культурно-мистецькому секторі. До того ж результативно вплинути на сталу свідомість дорослих набагато важче, аніж навчити молоде покоління українців новим добрим та корисним навичкам в спілкуванні з людьми, що мають фізичні чи психологічні порушення. Саме тому видання коміксу, як доступного і цікавого для підлітків джерела інформації, має стати дієвим допоміжним засобом в цьому питанні.

“Погодьтеся, всі мають рівні можливості за народженням: вчитися, кохати, одружуватися та народжувати дітей, дружити, працювати та отримувати від оточення нормальне відношення до себе. І діти з інвалідністю – не виняток. Коли ми задумали проєкт “Друзі 2.0”, мені хотілося впроваджувати серед дітей ідею однаковості.  Бо так само як ми прагнемо адаптувати наших дітей до проявів життя, так само ми повинні вчити їх правильно сприймати дітей, які мають відмінності”.

Готуючись до конкурсу від УКФ ми зрозуміли, що форма коміксу буде найбільш вдалою серед друкованих жанрів. Адже комікс – це не лише про сміх чи фантастику, він може розповідати про різне”.

“Звичайно, ми розуміємо, що відразу суспільство не зміниться, але цей проєкт – наш маленький вклад до великої мети”.

Книга-комікс передбачає 5 історій, що в легкому для сприйняття та цікавому форматі розповідають про стосунки звичайних дітей та дітей з фізичними чи психологічними порушеннями. Усі історії базуються на реальних подіях та показують читачам, що можливо все, а обмежень просто не існує.

Презентація проєкту:

  • 21-22 вересня в рамках фестивалю Comic Con Ukraine у м Києві, територія Арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1.
  • Автограф-сесія у крамниці коміксів Ideo Grafika у м Києві, вул Івана Франка, 40.

Розповсюдження: через управління освіти школами України

Мова видання: українська

Як отримати та вартість: книгу-комікс зможе безкоштовно отримати будь-який бажаючий, особисто під час презентації або відправивши заявку електронною поштою на адресу all.zhorova@gmail.com (замовником сплачується лише доставка Новою Поштою).

Цільова аудиторія коміксу: діти шкільного віку (10-16 років) та їх батьки,  студенти.

Контакти:

Алла Жорова, співавтор, керівник проєкту

Тел +380672263445

E-mail: all.zhorova@gmail.com

Facebook:

https://www.facebook.com/alla.zhorova

https://www.facebook.com/druzi2.0

Instagram: @druzi2.0

Освіта нова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.