Вінницькі психологи провели тренінг для батьків та людей з інвалідністю

4 Листопада 2015 Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України, Вінницька обласна громадська організація «Асоціація захисту та допомоги людини з інвалідністюм «Відкриті серця», провели у Вінниці Всеукраїнський навчальний семінар-тренінг «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю». В заході взяли участь 30 батьків та опікунів, 28 людей з інвалідністю, з інтелектуальними обмеженнями, синдромом Дауна, аутизмом, психічними розладами, ДЦП з 15 міст України.

З батьками та опікунами протягом цього періоду проводили психологічні тренінги на тему «Крок до самостійності» у двох групах працівники Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області методист Людмила Адамчук та психолог-консультант ПМПК Ольга Гунько.

Тренінги проводилися з метою створення сприятливого психологічного мікроклімату в учасників, позитивного емоційного стану, розвитку позитивної самооцінки, а також психологічної підтримки батьків та опікунів, які виховують дітей-осіб з інвалідністю.

Тренінги допомагають учасникам змінити свої погляди на особисті проблеми та труднощі у спілкуванні з дітьми, навчитися знаходити вихід із складної життєвої ситуації, тренінги сприяють самоаналізу активній підготовці дітей до незалежного проживання в громаді.

Вінницька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.