21-22 травня. Кадрове діловодство для бухгалтера, керівника, менеджера HR – семінар у Дніпрі

15 Травня 2019 Друкувати цю новину

Навчаємо кадровому менеджменту

21-22 травня в м. Дніпро Національна Асамблея людей з інвалідністю в України та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» за підтримки організації «Професійне консультування по робочим проєктам і проєктам розвитку підприємств людей з інвалідністю» (FAF) Берлін (Німеччина) в рамках реалізації проєкту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення» проводять Семінар «Кадрове діловодство для бухгалтера, керівника, менеджера HR".

Місце проведення : офіс Дніпропетровського  обласного об’єднання осіб з інвалідністю «Творчість» (м. Дніпро, вул. Андрія Фабра, 8).

Початок роботи: о 10:00 год. Закінчення о 17:00 год.

Всі учасники отримують СЕРТИФІКАТ МІЖНАРОДНОГО ЗРАЗКУ.

Семінар буде проходити в режимі консультацій викладача, дискусій з учасниками та практичних завдань. Учасникам будуть надані авторські робочі матеріали.

Курс враховує кадрову звітність у відповідності з вимогами законодавства про працю зі змінами 2018-2019 року.

Проєкт реалізується за участю Міжнародного освітнього центру Дортмунд, Німеччина та за фінансової підтримки фонду Aktion Mensch, Німеччина.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.