Опрацьовуємо нормативно-правові акти

22 Травня 2019 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України відповідно до листа Державного агентства з питань електронного урядування України розглянула проєкт Закону України "Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  та погоджує його із наступними зауваженнями.

Вважаємо, що проєкт Закону потребує поширення на підприємства, установи та організації, що утворені органами місцевого самоврядування.

Пропонуємо наступну редакцію Норми Закону: офіційні веб-сайти органів місцевого самоврядування та підприємств, установ та організацій комунальної власності відповідної територіальної громади повинні відповідати положенням ДСТУ ISO/IEC 40500:2015 «Інформаційні технології. Настанова з доступності веб-контенту   W3C (WCAG) 2.0» не нижче рівня АА.

Також НАІУ розглянула проєкт методики оцінювання роботи Державного агентства з питань електронного урядування України із забезпечення прав осіб з інвалідністю  та погоджує його без зауважень.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.