“Війна твоє ім’я” MONATIK з’явилася жестовою мовою. Уляна Шумило з Маріуполя зняла емоційний сурдокліп

3 Серпня 2022
Друкувати цю новину

Сурдперекладачка Уляна Шумило представила кліп жестовою мовою на пісню MONATIK “From U to z”. Тепер “Війна твоє ім’я” звучить для людей з порушеннями слуху. Сама дівчина пережила обстріли в Маріуполі та важку евакуацію з блокадного міста. І тепер трансформувала свій досвід у емоційному виконанні.

У Маріуполі Уляна перша в Україні почала записувати кліпи мовою жестів, а також перекладала культурні події та програми місцевого телебачення. Свої кліпи знімала у знакових місцях, наприклад, на площі біля маріупольського драмтеатрі (пізніше російська армія зруйнувала його авіаударом, сотні людей загинули).

“Ця пісня MONATIK про війну особлива для мене. Надихнула мене текстом, емоціями. Я відволікаюся від того, що пережила сама. Я хочу, щоб люди з порушенням слуху, теж відчули цю пісню разом зі мною”, — каже Уляна. 

Відеоhttps://youtu.be/WLD0LGpxZKQ

 

Виробництвом кліпа займалися команди відеопродакшену Агенції “Або” та онлайн-журналу про схід Свої.City. Режисером кліпу став Геннадій Сушко.

“Ми продовжуємо говорити про Маріуполь і про те, як війна знищує наш український схід. Тому підтримуємо ініціативи земляків — говорити про це, тим паче в такому новому для України форматі, як кліп жестовою мовою. Червоне світло тут підсвічує наш біль і нашу надію на перемогу одночасно”, — каже Гаяне Авакян, координаторка онлайн-журналу Свої.City. 

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар