В Умані запрацював “Інклюзивно-ресурсний центр”

В Умані запрацював “Інклюзивно-ресурсний центр”
7 Листопада 2018
Друкувати цю новину

В Умані запрацював "Інклюзивно-ресурсний центр"

В Умані відкрили комунальну установу “Інклюзивно-ресурсний центр”, де зможуть пройти реабілітацію, корекцію розвитку діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

Кваліфікований супровід дітей здійснюють троє вчителів-логопедів, двоє вчителів-дефектологів, двоє практичних психологів та вчитель лікувальної фізкультури. Фахівці проводитимуть комплексну оцінку розвитку дитини, відповідно до результатів якої надаватиметься психолого-педагогічна допомога та буде забезпечено системний кваліфікований супровід дітей.

В Умані запрацював "Інклюзивно-ресурсний центр"

На сьогодні впровадження інклюзивного навчання визнано пріоритетним напрямком розвитку освіти.

Саме інклюзивна освіта дає дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства, гарантує повагу до її здібностей та надає можливість бути успішним.

З місцевого бюджету на капітальний ремонт приміщення Центру виділено 700 тис. грн та майже 30 тис. грн на придбання меблів та корекційно-навчального обладнання.

“Впевнений, що діти, які будуть відвідувати центр, відчують якість освітніх та корекційних послуг. Адже адаптація та соціалізація дітей з особливими потребами в освітнє середовище – це кроки, які роблять наше суспільство кращим”,- сказав під час відкриття освітнього закладу міський голова Олександр Цебрій

.В Умані запрацював "Інклюзивно-ресурсний центр"

З метою реформування системи освіти відбулося чимало змін у нашому місті: створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами на базі одного закладу дошкільної освіти та дев’яти закладів загальної середньої освіти, здійснюється підготовка педагогів до роботи в умовах інклюзивного освітнього середовища.

Комунальна установа “Інклюзивно-ресурний центр” Уманської міської ради знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Костельна, 12.

В Умані запрацював "Інклюзивно-ресурсний центр"

За інформацією Уманської міської ради

  Категорія: