Інформація для пенсіонерів Донецької та Луганської областей

7 Листопада 2014 Друкувати цю новину

300_400_601552001415360799Пенсійний фонд України тримає на контролі фінансування пенсійних виплат у тих регіонах, які зазнають збройної агресії. Однак у районах проведення антитерористичної операції об’єктивно існують труднощі з доставкою коштів для виплати пенсій. На територіях, які переходять під контроль української влади, відновлення фінансування виплат відбувається в найкоротші терміни. А от для продовження виплати пенсії людям, які виїхали із цих територій, потрібно звернутися в управління Пенсійного фонду України в районі (місті, районі в місті), у який пенсіонер фактично переїхав.

Нині пенсіонеру потрібно лише подати заяву про запит пенсійної справи, вказавши в ній фактичне місце свого перебування (проживання). При цьому документів, які підтверджують факт проживання за зазначеною в заяві адресою, не вимагають. До заяви додають копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорта й пенсійного посвідчення).

Після цього орган Фонду формує запит на електронну пенсійну справу. А вже за даними електронної пенсійної справи здійснюють виплату пенсії з місяця, наступного за місяцем її припинення за попереднім місцем проживання.

Пенсію за новим місцем фактичного перебування можна отримати через пошту або банківську установу, з якими орган Фонду уклав відповідний договір.

Якщо пенсіонер повторно змінив місце перебування (проживання) чи повернувся на постійне місце проживання (реєстрації) в Донецькій або Луганській області, виплату пенсії буде продовжено за новою адресою у вищезазначеному порядку.

Київська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.