16 березня у Кропивницькому вперше провели благодійний соціальний проєкт “Дивовижні мами”. Це захід про мам, які виховують дітей з інвалідністю.
“У місті проводять різноманітні заходи. Приємно, що цього разу проєкт для матусь особливих дітей. Ці жінки – героїчні люди. Сьогоднішній захід покаже цих матусь зовсім із іншого ракурсу”, – зауважив депутат міської ради Олег Краснокутський.
Проєкт організували обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Народна академія творчості осіб з інвалідністю” разом із театральним брендом Madina-style за підтримки управління молоді та спорту міськради.
“Хочу висловити слова подяки усім учасницям за те, що погодилися взяти участь у цьому проєкті. Дівчата, кожна із вас – переможниця. Оплески із цього залу вкотре вам доведуть, що ви дійсно сильні жінки”, – наголосила заступник начальника управління молоді та спорту міськради Катерина Черкасська.
На сцену обласної філармонії вийшли дев’ять учасниць. Кожну нагородили подарунками від спонсорів і партнерів проєкту, а також подяками за участь у заході.
Для присутніх виступали танцювальні колективи міста та суперфіналіст шоу “Х-фактор” 9 сезону Дмитро Волканов.
Рідний край