Увага! Дивіться у прямому ефірі сьогодні об 11 годині прес-конференцію “«Діти з інвалідністю в Україні: низький рівень толерантності та шляхи подолання проблеми»

20 Листопада 2015 Друкувати цю новину

20 листопада об 11.00 відбудеться прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня дитини «Діти з інвалідністю в Україні: низький рівень толерантності та шляхи подолання проблеми». (Зал 1)

Організатори: Укрінформ, Національна Асамблея осіб з інвалідністю України.

Теми для висвітлення:

1. Результати національного дослідження обізнаності та ставлення українців до дітей з вразливих груп та дітей з інвалідністю зокрема;

2. Презентація інформаційної кампанії «Спочатку дитина» з підвищення толерантності до дітей з інвалідністю та їх сімей;

3. Результати конкурсу «#THISABILITY | Можливості для ВСІХ» серед громад на встановлення інклюзивних дитячих майданчиків.

Учасники: Валерій Сушкевич - Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України; Джованна Барберіс - голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; Хуана Мера-Кабелло - голова сектору економічного співробітництва, соціального та регіонального розвитку Делегації Євросоюзу в Україні; Наталія Скрипка - виконавчий директор Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України; представник Міністерства соціальної політики України.

Довідково. Станом на початок 2014 року кількість дітей з інвалідністю сягнула показника 167 059 дітей або 2% від усього дитячого населення країни (8 млн). Згідно з результатами національного дослідження, лише половина людей вважає, що українське суспільство толерантне до дітей с особливими потребами, а третина всіх респондентів вважає, що у сім'ї дитина з інвалідністю не може отримати достатній догляд, тож їй буде краще в спеціалізованому дитячому будинку.

З питань акредитації звертатись:

Алла Андрущенко,

+380 68 806 79 86,

alla.andruschenko@pleon.ua

Анна Ярмоченко,

+380 63 178 54 64,

anna.yarmochenko@pleon.ua

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044) 279-22-42, 279-00-05, 244-90-47

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Укрінформ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук