Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю

5 Листопада 2019
Друкувати цю новину

4 листопада 2019 року на запрошення організаторів заходу Генеральний секретар НАІУ Вікторія Назаренко та начальниця відділу НАІУ Лариса Байда взяли участь у роботі круглого столу «Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю». Захід організовано Міжнародною групою з прав меншин та Міжнародною благодійною організацією «Ромський жіночий фонд «Чіріклі».

В ньому взяли участь експерти та дослідники з ромських питань, представники громадських організацій та органів державної влади.

Учасникам заходу було представлено результати дослідження «Поточний стан ситуації прав ромів з інвалідністю».  По закінченню відбулось обговорення та підготовлені рекомендації круглого столу.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України закликала Ромський жіночий фонд «Чіріклі» до коаліції з громадськими організаціями осіб з інвалідністю та домовилась про співпрацю,  спрямовану на протидію упередженому ставленню до осіб з інвалідністю, які належать до ромської національної меншини та підвищення рівня обізнаності про права людини.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар