Довідник деяких видів гарантій, пільг і послуг, встановлених законодавством для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та членів їхніх сімей

Довідник деяких видів гарантій, пільг і послуг, встановлених законодавством для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та членів їхніх сімей
7 Грудня 2021
Друкувати цю новину

В рамках ТИЖНЯ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, Національна Асамблея людей з інвалідністю України  (НАІУ) презентувала «Довідник деяких видів гарантій, пільг і послуг, встановлених законодавством для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та членів їхніх сімей».

Цей Довідник опрацьований командою НАІУ на виконання 21 статті Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та забезпечує інформаційну доступність із питання прав людей з інвалідністю.

У Довіднику представлено інформацію про більшість видів гарантій, пільг і послуг, встановлених законодавством для людей з інвалідністю, дітей з інвалідністю та членів їхніх сімей.

Цей Довідник буде корисний особам з інвалідністю, громадським об’єднанням, чиновникам усіх рівнів та іншим суб’єктам, які опікуються правами людей з інвалідністю та формують державну політику.

Довідник розроблений НАІУ в рамках програми «Національне партнерство – узгоджена доступність». Програма реалізується громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів Державного бюджету України.

 

Завантажити Довідник за посиланням.