Національна паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки) стала віцечемпіонкою міжнародного турніру, що щойно завершився у м.Настола, Фінляндія. Національна збірна до самого фіналу яскраво боролась без жодної поразки, вийшла у фінал першою в турнірній таблиці турніру і лише у боротьбі за “золото” поступилась команді Італії.
Вітаємо наших срібних призерок:
У турнірі взяли участь чотири країни: Україна, Фінляндія, Італія та Франція.
Онлайн результати за посиланням:
https://www.pajulahtigames.fi/…/sitting-volleyball/results
Усі прямі трансляції змагань поширені National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee на своїй сторінці. Лінк на прикінцеву гру: https://fb.watch/aKignuhHBw/
Прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України