Національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу повернулась додому з яскравою перемогою на чемпіонаті Європи, що з 16 по 21 вересня проходив у м. Хельсингборг, Швеція. До п’яти медалей в індивідуальному заліку (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові) паралімпійці України додали ще 2 золоті та 1 бронзову командну медаль! Таким чином, у загальному підсумку, результат національної команди на чемпіонаті Європи – 8 нагород, серед яких – 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалей.
У командних змаганнях високі нагороди вибороли:
Усі тенісні поєдинки наживо можна відслідковувати за посиланням youtube.com
У чемпіонаті Європи взяли участь 311 спортсменів з 32 країн, команда України була представлена 13 спортсменами.
Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалiдів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вітаємо усю національну паралімпійську збірну команду з настільного тенісу з потужним виступом на чемпіонаті Європи та успішного шляху до Токіо-2020!
Прес-служба НКСІУ