Національна паралімпійська збірна команда України 11 травня, в останній день чемпіонату світу з кульової стрільби, що проходив у Південній Кореї, виборола срібну нагороду і ще 2 ліцензії на Паралімпіаду-2020 та з 13-ми медалями (та 7 ліцензіями до Токіо-2020) завершила змагання чемпіонату світу (1 золота, 5 срібних та 7 бронзових нагород). Нагадаємо, що наша команда у складі 12 спортсменів змагалась за найвищі нагороди в паралімпійській кульовій стрільбі з 230 найкращими спортсменами з 46 країн світу і у підсумку: за загальною кількістю медалей команда українських пара-стрілків – друга після Кореї, а за кількістю золотих медалей – сьома.
Ковальчук Василь 11 травня став володарем срібної нагороди у вправі R9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 м лежачи, клас SH2, змішана вправа, чоловіки та жінки) та, відповідно, – 1 ліцензії на Токіо. Ще одну ліцензію на Паралімпіаду виборов Стоєв Юрій, хоча й не завоював високої нагороди. Пряму трансляцію цього дня змагань можна дивитись за наступним лінком: https://www.paralympic.org/cheongju-2018.
Змагання чемпіонату світу, що проходив у Південній Кореї, м. Чеонгджу, завершено. 12 травня українські паралімпійці повернулися додому, і в ніч з 12 та 13 травня прибули на Батьківщину.
Прес-служба НКСІУ