Успішно виступила національна паралімпійська збірна команда України на міжнародному турнірі з легкої атлетики, що з 15 по 20 травня 2018 року проходив у італійському місті Рієті. Українській команді у складі 7 спортсменів вдалось вибороти 9 високих нагород, серед яких – 4 золоті та 5 срібних медалей. Легкоатлетичний турнір Міжнародного паралімпійського комітету об’єднав своїм змагальним запалом понад 200 спортсменів з 29 країн-учасниць.
Наші чемпіони та призери:
Вітаємо наших переможців та бажаємо нових яскравих перемог!
Прес-служба НКСІУ