Київський регіональний центр «Інваспорт» провів обласні змагання з настільного тенісу

11 Березня 2016 Друкувати цю новину

3 березня 2016 року у м. Києві в тенісному клубі «Ракетка» відбулися обласні змагання і ІІ етап Спартакіади «Повір у себе» з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху і вадами розумового та фізичного розвитку. Участь у змаганнях взяли представники Києво-Святошинського району, Макарівського, Баришівського, Яготинського, Таращанського, Переяслав-Хмельницького районів і м. Біла Церква. Всього на змагання прибули 65 спортсменів з інвалідністю різних нозологій, у тому числі 10 людей з інвалідністю, що пересуваються у візку. Приємно було констатувати, що з загальної кількості людей з інвалідністю більше 50 відсотків учасників змагань склали діти з інвалідністю.

Київський регіональний центр «Інваспорт» провів обласні змагання з настільного тенісу

У врочистій церемонії відкриття змагань взяли участь: начальник регіонального центру «Інваспорт» М.В.Віниченко, директор ДЮСШІ О.І. Каурайнен. На змаганнях був присутній кандидат збірної України з настільного тенісу ЗМСУ Кубов Вадим.

Спортсмени змагалися у наступних нозологіях: спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату, що пересуваються у візках, спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату з наслідками дитячого церебрального паралічу, спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату інші, спортсмени з вадами слуху, спортсмени з вадами фізичного та розумового розвитку. Кожна нозологія спортсменів була поділена на 3 вікові групи: дорослі (2000р.н.і старші), юнаки і дівчата старшої групи (2001-2002 р.н.), юнаки і дівчата молодшої групи (2003-2005р.н.).

Змагання пройшли у чесній, безкомпромісній боротьбі. Переможці у своїх нозологіях були нагороджені дипломами.

Інформацію надано Київським регіональним центром "Інваспорт"

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.