У Польщі відкрили притулок для біженців з інвалідністю

У Польщі відкрили притулок для біженців з інвалідністю
25 Травня 2022
Друкувати цю новину

Центр для прийому українських біженців відкрили у Вроцлаві. Під нього облаштували приміщення, яке давно не використовувалося. Центр пропонує 250 місць.

У Вроцлаві відкрили новий пункт тимчасового перебування для українців. Він призначений для осіб, які погано чують або глухих. Зараз там проживає 30 людей. Про це повідомляє TVP3

Притулок для біженців зробили в університетському готелі асистента “Сезам”. Раніше приміщення тривалий час не використовувалося. Його капітальний ремонт зробили за два тижні. Роботи обійшлися у півмільйона злотих. Заклад утримує Фонд “Медична солідарність”.

Будинок розташований в самому центрі міста. Має близько 80 кімнат та 250 місць.

У функціонуванні центру беруть участь українські волонтери. Для мешканців центру організували курс польської жестової мови.

Загалом, у Вроцлаві є 11 притулків для біженців. Вони мають близько 2 тис. місць. З них половина зайнята.

“У нас є місця, де живуть українці, які вже почали працювати чи навчатися. Ми даємо цей час, щоб люди могли акліматизуватися, інтегруватися, знайти роботу і почати життя тут, поки не буде прийнято рішення: залишитися чи повернутися. А є місця, де гості з України зупиняються на кілька днів”, – розповідає Агата Дзіковська з мерії Вроцлава.

У Вроцлаві проживає близько 200 тис. громадян України. Половина з них – люди, які втекли з війни.

Читайте найважливіші новини для українців про життя у Польщі у нашому телеграм-каналі: https://t.me/ukrayinapl

Джерело

  Категорія: