Цими вихідними в Маріуполі відбулося відкриття пляжного сезону для людей з обмеженими фізичними можливостями.
На відкритті пляжного сезону були присутні понад 70 людей з інвалідністю. Серед них були й діти. Вони грали в різні ігри, а деякі купалися у морі.
– Багато візочників у цьому сезоні зустрілися вперше, тому вони були дуже раді цій зустрічі. Провели дружній турнір, а потім скуштували частування, – розповіла журналісту «До ТеБе» голова Орджонікідзевської районної організації осіб з інвалідністю Галина Гур’єва.
Людей з інвалідністю протягом всього літа обіцяють возити на пляж кожної неділі. Щоб охопити різні райони міста, користатимуться тролейбусами з низькою підлогою.
Телеканал “ДоТеБе”