“Укрзалізниця” запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю

13 Вересня 2019 Друкувати цю новину

"Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю

Підтвердження броні надсилатимуть на електрону пошту.

"Укрзалізниця" 13 вересня запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю. Про це повідомив керівник підприємства Євген Кравцов на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, наразі у залізничників 15 таких вагонів, 12 з яких – надаються на замовлення. Ще три курсують постійними маршрутами.

"Щоб замовити поїздку в такому вагоні, потрібно зареєструватись у кабінеті користувача, ввести особисті дані та інформацію про маршрут. Обов'язково вказати, чи потрібна пасажиру допомога працівників вокзалу під час посадки та висадки з поїзда, уточнити чи буде в дорозі супроводжуючий", - йдеться у повідомленні Кравцова.

"Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю

Бронь замовлення пасажирам мають відправити на електронну пошту. Бронювання спецвагонів для людей з інвалідністю – не єдине нововведення.

"На черзі сервіси з онлайн-замовлення вагонів-автомобілевозів та лист очікування (довгоочікуваний) при купівлі квитків", - додав Кравцов.

ТСН

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.