В рамках проєкту «Освіта протягом всього життя», який реалізовується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, запрошуємо прийняти участь в 3-денному тренінгу «Організація центрів соціальної активності для людей поважного віку».
До участі в тренінгу ми запрошуємо активних, відповідальних представників та представниць громадських організацій з міст: Вінниця, Київ, Чернігів, Одеса, Львів, Хмельницький, Рівне, які мають досвід роботи з людьми поважного віку та планують у майбутньому розвивати та посилювати напрямок у своєму місті.
Тренінг відбудеться у місті Вінниця, наприкінці червня – початку липня (остаточна дата уточнюється та буде повідомлена учасникам персонально).
Протягом 3-денного тренінгу учасники отримають:
Головною метою заходу є підготувати представників громадських організацій для подальшої роботи в напрямку активізації літніх людей, створення центрів активності для людей поважного віку у вищезазначених містах України. По закінченню тренінгу ми очікуємо, що учасники почнуть впроваджувати отриманні знання та програми в діяльність своїх організацій. Також планується розробка та реалізація спільного проєкту між містами.
Участь у тренінгу безкоштовна, учасниками забезпечується проживання, харчування, матеріали та компенсація квитків (за умови їх наявності).
Від однієї організації ми можемо запросити 2 особи для участі в тренінгу, але вони повинні мати досвід роботи з людьми поважного віку.
Чекаємо Ваші анкети до 31 травня! Заповнити заявку можна за посиланням:
http://goo.gl/forms/2rR5pTF53d
За додатковою інформацією та коментарями просимо звертатись до координаторки проєкту Анни Моргун, телефон: (067) 683-34-06, ann-morgun@ukr.net.
Проєкт реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.
Тренінговий центр ГУРТ