Другий рік поспіль компанія life:) підтримує фотопроєкт Українського форуму благодійників «Благодійність крізь призму об’єктива».
Цьогоріч life:) знову виступив мобільним партнером пересувної фотовиставки, яка покаже в 11 українських містах фотографії-переможці, вибрані журі в рамках ІV Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива».
Фотовиставка днями розпочала свою подорож Україною з відкриття у Волинському обласному краєзнавчому музеї. На черзі це 10 міст: Львів, Ужгород, Сокаль, Умань, Херсон, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Луганськ, Кривий Ріг.
Запрошуємо всіх бажаючих на власні очі побачити конкурсні фотографії, що вражають історіями своїх героїв, їхньою любов’ю до життя та непереборною силою духу.
life:)