Досить вдало закінчився третій день Дефлімпіади для української команди: змагаючись у 12 видах спорту, наші атлети вибороли 6 бронзових нагород. Розпочиналась медальна естафета української дефлімпійської збірної команди з кульової стрільби, а у другій половині дня продовжилась у плаванні та тхеквондо.
Володарями почесної бронзи сьогодні, 27 липня, стали:
Хочеться відмітити і успіхи наших спортсменів в ігрових видах спорту. Ще зранку з рахунком 4:0 наші футболісти обіграли команду Данії, не менш яскраво виступили чоловіки-баскетболісти: з рахунком 101:48 вигравши у команди Японії. Лише у дівочій баскетбольній команді – програш американкам (рахунок 43:75).
Не менш вдало боролись за першість гравці у пляжному волейболі: пара Полторацький Ярослав і Тарасов Сергій з рахунком 2:0 (21:3; 21-6) виграли у пари з Узбекистану; Кошкаров Антон та Цапленко Микола з аналогічним рахунком перемогли білорусів (21:12; 23:21); а наші красуні з великим відривом та рахунком 2:0 отримали яскраву перемогу над парою з Ізраїлю (21:7; 21:6).
З однаковим рахунком 3:0 українські волейболісти (чоловіки та жінки) перемогли своїх суперників (команди Ірану та Білорусі відповідно).
Вже завтра наші спортсмени змагатимуться за дефлімпійську першість у 8-ми видах спорту. А ми знову ж таки вболіватимемо за них усім загалом та бажатимемо яскравих перемог!
Прес-служба НКСІУ