Штаб гуманітарної допомоги інформує, що тепер кожна людина особисто може зареєструватися на Платформі єДопомога https://edopomoga.gov.ua за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua/#about, в рубриці «Отримати допомогу», заповнити заявку та обирати необхідні види допомоги у сформованому особистому кабінеті. Після сформованої та відправленої заявки очікуйте гуманітарну допомогу від обраного вами благодійника.
Ви безпосередньо можете залишити заявку на отримання гуманітарної допомоги: продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, побутовими речами, одягом та скористатися різними видами соціальних послуг. Тепер вам не потрібно подавати заявки у Штаб гуманітарної допомоги.
Платформу створено Мінсоціполітики за підтримки Мінцифри та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.