Костянтин Іщейкін подарував навчально-реабілітаційному центру при Полтавській обласній раді та діючому при ньому театру для дітей з особливими потребами «Дзвіночок» сертифікат на придбання відеокамери, а кожному маленькому гостю свята — паску
17 квітня у полтавській «Галереї мистецтв» відбулось щорічне свято «Великодні дзвони» для дітей з особливими потребами. Захід відбувся під егідою громадського об’єднання «Полтава — духовна столиця» за безпосереднього сприяння голови даного об’єднання Костянтина Іщейкіна. «Полтава — духовна столиця» постійно займається проведенням різноманітних культурно-мистецьких заходів: обласних свят, міжнародних фестивалів, виставок та творчих вечорів.
Святкова вистава від театру «Дзвіночок»
— Дивлячись у очі цих діточок, настільки відчуваєш позитивну енергетику, що важко сказати хто кому допомагає: ми — їм, чи вони — нам, підтримувати жагу до життя. Зважаючи на те, що кожна людина народжена для щастя і радості, хотілося б побажати здоров’я, наснаги та терпіння батькам і, звичайно, всім діточкам успіхів, які вони показують у безлічі конкурсів. Я, як батько, добре знаю наскільки дітям потрібна підтримка і любов не лише батьків, а й учителів, вихователів, ровесників, як чекають вони Великодніх свят, — зазначив Костянтин Іщейкін.
Констянтин Іщейкін
Святкові вистави із подарунками для особливих діток напередодні Великодня вже стали доброю традицією для об’єднання «Полтава — духовна столиця». Цьогоріч Костянтин Іщейкін подарував театру для дітей з особливими потребами «Дзвіночок» сертифікат на придбання відеоапаратури, а кожному маленькому гостю свята — паску.
Людмила Герасименко
Людмила Герасименко, керівник театру «Дзвіночок» і мама хлопчика Богдана, який є актором театру, розповіла, що подарована відеокамера відтепер дозволить зафільмувати безліч виступів та дебютів дітей у виставах, зберегти незабутні миті дитячого щастя.
— Діти театру «Дзвіночок» сьогодні презентували глядачам казку інноваційний «Колобок». Наше свято не відбулося б, якби не лідер громадського об’єднання «Полтава — духовна столиця» Костянтин Іщейкін. Він нас постійно підтримує, піклується, щоб дітки могли виступити, щоб батьки побачили можливості своїх дітей, — зазначила Людмила Герасименко.
Ведучі Крашанка та Писанка
Гостями на святкуванні були діти та батьки Полтавського міського осередку «Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю «Союз організацій осіб з інвалідністю України», який очолює Добридень Л.В.
Студенти Полтавського педагогічного університету ім. В. Короленка, які є «молодіжним крилом» громадського об’єднання, радо взяли участь у заході на волонтерських засадах. От і сьогодні вони, в ролях Крашанки та Писанки, розважали малечу великодніми піснями, конкурсами та загадками.
Солодкі паски для дітей з особливими потребами
Загалом на святі лунало багато дитячого сміху.
Ілона ЧОРНОГОР, «Полтавщина»